Kouzlo dopisování

Napsal Runa (») 7. 3. 2013 v kategorii Co je život, přečteno: 1758×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineco-je-zivot/032.jpg

Miláčku,
těžko mohu slovy vyjádřit, co pro mne znamenáš.
Múj život se úplně změnil, když jsem tě poznala. Netušila jsem, že se mi ještě splni mé touhy a sny.
Vím, že až v té chvíli, co jsi vstoupil do mého života, můj život opravdu začal.
 Znamenáš pro mne hodně.
Moc si Tě vážím pro Tvou laskavost a pochopení. Mám Tě plnou hlavu.
Chci pořád s Tebou být.Chci Tě pořád držet za ruku, být v Tvé blízkosti.
Nechápu jen to, proč i přes tu všechnu krásu často cítím bolest, když jsem s Tebou.
Mám pocit, že mne chceš pořád vést a být tím, kdo je na cestě dál než já. Mrzí mne, že nechceš uznat, že v něčem mohu být dál já. V téhle chvíli se s tím však smiřuji a nechci dál soupeřit. Je pravdou, že mi na tom záleželo, abych v něčem byla lepší. Dnes jsem však pochopila, že mým úkolem není říkat, že jsem lepší, ale podporovat Tě a přijmout bez reptání Tvůj názor a postoj, že Ty mne vedeš. Nechám se vést, hýčkat a i když si budu myslet, že to, na co jsi přišel už dávno vím, nebudu to říkat. Pokorně přijmu svou roli tichého společníka, který zmoudřel, protože pochopil, že nepotřebuje být nejmoudřejší.
  Miláčku, děkuji Ti i za ty šťouchance, které mi dáváš, protože mne posunují hodně vysoko k pravé lidskosti.
Těším se na večerní setkání s Tebou.
S láskou
R.
----------------------------------------------------------------------------------------
Drahá R,
Neosobuji si právo Tebe vést, ani právo posuzovat, kdo je lepší. Pro mne není nikdo lepší ani horší, každý dělá vše přesně tak, jak je mu to vlastní.
Podporuji tvou nezávislost a samostatnost. Podporuji v Tobě touhu jednat vždy podle vlastního uvážení, které může a nemusí být v souhlasu s tím, jak vidím svět já. Vyjadřuji volně své myšlenky, svítím, podporuji a soucítím. Poskytuji zázemí a vždy vlídné přijetí všeho, co děláš. Vše, co říkám jsou jen možnosti a návrhy, které můžeš vyslechnout a nemusíš. Podporuji Tě, abys sama poznávala co Tě dělá šťastnou a co dělá šťastné ostatní.
Sám také jednám samostatně a v souhlase s tím, co cítím. Jsem svobodný člověk a vše, co dělám dělám pro radost a svobodně. Užívám si svobodu, kterou mi poskytuješ tak, abych Tě co nejméně omezoval v tom, co děláš a jak to děláš.
Také Ti naslouchám a vše co říkáš a děláš vnímám a prožívám s Tebou.
Kdysi sis dala afirmaci, že potkáš člověka, který Tě povede. Možná, že chceš vést i Ty jeho. Osobně pojímám naše soužití spíš jako vzájemnou podporu v tom, co děláme, než jako vedení. Když někoho vedeme, je tu Učitel a Žák, nadřízený a podřízený. Ta doba už je dávno pryč. Buďme jako přátelé (a mnohem víc), kteří si mohou všechno říct, sdílet (nikoliv přejímat) své názory a sami sebe povznášet.
Lásko moje, miluji Tě, toužím po tom, abychom se cítili jako svobodné bytosti, které jdou ruku v ruce svou jedinečnou cestou a vzájemně se na ní podporují.

JHodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a jedenáct